Deze Week

Fri 18 May - Mon 21 May Gentlemen Uitstap: The Belfry (UK)
Tue 22 May Ladies Krokkebaas Children's Hope 4BBB Shotgun 12u30 en 15u45
Thu 24 May Senioren Krokkebaas (40) Afslag 10u
Thu 24 May Senioren Uitstap: Prise D'Eau (NL) Afslag 10u32 - 13u04
Fri 25 May Young Adults 18 holes 19:00
Sat 26 May - Sun 27 May Club DIVINO-Wine Challenge

Volgende Week

Tue 29 May Ladies Uitstap: Golfpark De Turfvaert Rijsbergen NL 13:20
Thu 31 May Senioren Krokkebaas (80) Afslag 10u en 13u
Fri 1 Jun Club VIESSMANN Avondwedstrijd Starttijden 15u30 en 19u
Sat 2 Jun Club Clubkampioenschap (Kampenhout)
Sat 2 Jun Club Uitstap 0-36 Kampenhout
Sat 2 Jun Jeugd 18-holes (GVB) 12:00 max. 3 flights - baan vrij voor alle spelers
Sun 3 Jun - Wed 6 Jun Senioren Uitstap Chamouille

Download [PDF]

Zomerkalender 2018
Ladies 2018
Gentlemen 2018
Senioren 2018
Young Adults 2018
Jeugd 2018
Lessen Golfregels 2018
Callaway Demodagen 2018

iCAL Downloads


Selectie