Deze Week

Tue 20 Aug Ladies Krokkebaas
Wed 21 Aug Gentlemen Kampioenschap op Krokkebaas
Thu 22 Aug Senioren Uitstap: Kempense
Thu 22 Aug Senioren Krokkebaas (40) Afslag 10u
Fri 23 Aug Club Uitstap 0-54 Enghien
Sat 24 Aug - Sun 25 Aug Club ANACON-Cup

Volgende Week

Tue 27 Aug Ladies Uitstap: Verrassingsuitstap
Wed 28 Aug Gentlemen Uitstap: Prise D'Eau (NL)
Thu 29 Aug Senioren Krokkebaas (80) Afslag 10u en 13u
Fri 30 Aug Young Adults 9 holes 19:00
Sat 31 Aug - Sun 1 Sep Club Autobedrijf BUSLOT AUDI-Cup

Download [PDF]

Zomerkalender 2019
Ladies 2019
Gentlemen 2019
Senioren 2019
Young Adults 2019
Jeugd 2019
Lessen Golfregels 2019
Callaway Demodagen 2019

iCAL Downloads


Selectie